Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: more
ps: نور

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Table
ps: لښتيال

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Use pager
ps: pager وکاروه

en: - All -
ps: - ټول -
