Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: more
sr: још

en: Display
sr: Приказ

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Content Type
sr: Тип садржаја
