Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Display
sv: Visa

en: Titles
sv: Titlar

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Desc
sv: Fallande

en: group
sv: grupp

en: Table
sv: Tabell

en: Filters
sv: Filter

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: in
sv: i

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Sort criteria
sv: Sorteringskriterier

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Apply
sv: Applicera

en: Sort
sv: Sortera

en: Use pager
sv: Använd paginering

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
