Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Display
ta: காட்சி

en: All
ta: எல்லா

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
