Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Display
th: แสดงผล

en: term
th: ข้อมูล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Table
th: ตาราง

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: in
th: ใน

en: Sort criteria
th: กำหนดรูปแบบการเรียงลำดับเนื้อหา

en: Use pager
th: ใช้ pager
