Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Display
ar: العرض

en: term
ar: مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Desc
ar: تنازلي

en: group
ar: مجموعة

en: Table
ar: جدول

en: Filters
ar: المرشحات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Sort criteria
ar: معايير الترتيب

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: Use pager
ar: استخدم ناقل الصفحات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
