Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Sort criteria
bo: གོ་རིམ་སྒྲིག་པའི་ཚད་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Use pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་སྤྱོད་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
