Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Title
de: Titel

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Display
de: Anzeige

en: Titles
de: Titel

en: term
de: Begriff

en: All
de: Alle

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Desc
de: Absteigend

en: group
de: Gruppe

en: Table
de: Tabelle

en: Filters
de: Filter

en: Defaults
de: Standards

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Sort criteria
de: Sortierkriterium

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Apply
de: Anwenden

en: Sort
de: Sortieren

en: Use pager
de: Seitennavigation verwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Exposed filters
de: Hervorgehobene Filter

en: Asc
de: Aufsteigend
