Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Display
et: Kuva

en: Titles
et: Pealkirjad

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Filters
et: Filtrid

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: in
et: hulgas

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Sort
et: Järjesta

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
