Simple Views Field (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Display
it: Visualizzazione

en: Titles
it: Titoli

en: term
it: termine

en: All
it: Tutti

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Desc
it: Disc

en: group
it: gruppo

en: Table
it: Tabella

en: Filters
it: Filtri

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Sort by
it: Ordina per

en: Teasers
it: Anteprime

en: Sort criteria
it: Criteri di ordinamento

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Apply
it: Applica

en: Sort
it: Ordinamento

en: Use pager
it: Usa paginatore

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Exposed filters
it: Filtri esposti
