Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Display
ja: 表示

en: term
ja: ターム

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Sort order
ja: 並び順

en: Desc
ja: 降順

en: group
ja: グループ

en: Table
ja: テーブル

en: Filters
ja: フィルター

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Sort criteria
ja: 並び替え基準

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Use pager
ja: ページャーを使用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
