Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Display
mr: दाखवा

en: All
mr: सर्व

en: group
mr: समुह

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
