Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Display
ro: Afișaj

en: term
ro: termen

en: All
ro: Toate

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Filters
ro: Filtre

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Sort criteria
ro: Criterii de sortare

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: Sort
ro: Sortare

en: Use pager
ro: Folosiți paginatorul

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
