Simple Views Field (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: more
te: మరిన్ని

en: Display
te: చూపు

en: All
te: అన్నీ

en: Table
te: పట్టిక

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
