Simplicity (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
