Simplicity (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Widget
fi: Widgetti

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Featured
fi: Esitelty

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
