Simplicity (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್
