Simplicity (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
