Simplicity (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
