Simplicity (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Widget
ar: ودجة

en: Featured
ar: متميز

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
