Simplicity (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Banner
ja: バナー

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Featured
ja: 主な

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: €
ja: ユーロ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
