Simplicity (7.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Banner
pl: Baner

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
