Simplicity (7.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Featured
ro: Recomandat

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
