Simplicity (7.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Help
ta: உதவி

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Sidebar first
ta: முதல் பக்கபட்டை

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி

en: Sidebar second
ta: இரண்டாம் பக்கபட்டை
