Simplicity (7.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Banner
he: באנר

en: loading
he: טוען

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Featured
he: מובלט

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
