Simplicity (7.x-1.0-beta7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
