Simplicity (7.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
