Simplicity (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Page @start of @end
nl: Pagina @start van @end
