Simplicity (7.x-1.0-beta7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Widget
sl: Gradnik

en: Featured
sl: Izpostavljeno
