Simplicity (7.x-1.0-beta8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
