Simplicity (7.x-1.0-beta8) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Bottom
vi: Cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: loading
vi: đang tải

en: Featured
vi: Tính năng

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
