Simplicity (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Bottom
it: In fondo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Featured
it: In evidenza

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Main menu
it: Menu principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
