Simplicity (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Widget
lv: Logrīks

en: Banner
lv: Baneris

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
