Simplicity (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: loading
sk: načítavam

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
