Simplicity (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Widget
be: Віджэт

en: Banner
be: Банэр

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
