Simplicity (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Featured
ps: ځانګړي
