Simplicity (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Widget
az: Vidcet

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
