Simplicity (7.x-1.11) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Bottom
da: Bund

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: loading
da: indlæser

en: Content top
da: Indhold top

en: Featured
da: Anbefalet

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
