Simplicity (7.x-1.13) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
