Simplicity (7.x-1.13) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Bottom
oc: Bas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Featured
oc: Distintiu

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
