Simplicity (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Widget
gl: Control

en: Featured
gl: Destacado

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Page @start of @end
gl: Páxina @start de @end
