Simplicity (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
