Simplicity (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Bottom
pt: Baixo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Banner
pt: Faixa

en: Featured
pt: Destacado

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
