Simplicity (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
