Simplicity (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Widget
et: Vidin

en: Banner
et: Bänner

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
