Simplicity (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Bottom
fr: Bas

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Banner
fr: Bannière

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Featured
fr: Recommandés

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Page @start of @end
fr: Page @start sur @end
