Simplicity (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Featured
sv: Framhävd

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
