Simplicity (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
