Simplicity (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Bottom
es: Inferior

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Widget
es: Control

en: loading
es: cargando

en: Featured
es: Destacado

en: Content bottom
es: Contenido inferior

en: Main menu
es: Menú principal

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: Page @start of @end
es: Página @start de @end
