Simplicity (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Widget
hr: Cinculator

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
